Ohlédnutí za výstavou:

Výstavy se účastnilo se celkem 110 činčil

81 činčil od 19 chovatelů z Čech

10 činčil od 1 chovatelů z Polska

19 činčil od 2 chovatelů z Rakouska

 

Výsledky: 

V. mezinárodní

 

I. česká

Kategorie Standard grey junior

Stát

Kategorie Standard grey junior

Stát

1.místo

Ludwika Czyz

PL

1.místo

František Pytlík

CZ

2.místo

Ludwika Czyz

PL

2.místo

   

3.místo

Ludwika Czyz

PL

     

Kategorie Standard grey

 

Kategorie Standard grey

 

1.místo

Ludwika Czyz

PL

1.místo

Josef Zetek

CZ

2.místo

Ludwika Czyz

PL

2.místo

Vera Weber

CZ

3.místo

Ludwika Czyz

PL

     

Kategorie Beige

 

Kategorie Beige

 

1.místo

Günther Eder

A

1.místo

Jitka Šenfeldová

CZ

2.místo

Jitka Šenfeldová

CZ

2.místo

Magda Valentová

CZ

3.místo

Magda Valentová

CZ

     

Kategorie White

 

Kategorie White

 

1.místo

Birgit Mangelberger

A

1.místo

Josef Zetek

CZ

2.místo

Birgit Mangelberger

A

2.místo

Anna Šlesingerová

CZ

3.místo

Birgit Mangelberger

A

     

Kategorie Ebony světlé

 

Kategorie Ebony světlé

 

1.místo

Anna Šlesingerová

CZ

1.místo

Anna Šlesingerová

CZ

2.místo

Günther Eder

A

2.místo

Magda Valentová

CZ

3.místo

Magda Valentová

CZ

     

Kategorie Ebony tmavé

 

Kategorie Ebony tmavé

 

1.místo

Birgit Mangelberger

A

1.místo

Monika Fazekašová

CZ

2.místo

Günther Eder

A

2.místo

Lenka Bezděková

CZ

3.místo

Günther Eder

A

     

Kategorie Black velvet

 

Kategorie Black velvet

 

1.místo

Ludwika Czyz

PL

1.místo

Jitka Šenfeldová

CZ

2.místo

Birgit Mangelberger

A

2.místo

Tereza Vojtěchovská

CZ

3.místo

Jitka Šenfeldová

CZ

     

Kategorie Violet, Sapphire

 

Kategorie Violet, Sapphire

 

1.místo

Birgit Mangelberger

A

1.místo

Monika Fazekašová

CZ

2.místo

Monika Fazekašová

CZ

2.místo

František Pytlík

CZ

3.místo

Birgit Mangelberger

A

     

Šampion výstavy

 

Šampion výstavy

 

Standard grey

Ludwika Czyz

PL

Standard grey

 Josef Zetek

CZ

 

Dále byli uděleny diplomy všem chovatelům, jejichž činčila byla oceněna I.třídou


 

Děkujeme všem sponzorům výstavy:

Vitakraft chovex s r.o., Hnojník

Elektro Jiří Šenfeld, Pečky

Miloslav Zahálka, Sušice

Anbio s r.o., výrobky JR Farm

Stanislav Pohorský, Znojmo

Veronika Kosterová, Slavkov

Jozef Zetek, Horní Bludovice

ČSCH Praha

Brigit a Walter Mangelberger, Rakousko

ZOOMIX Praha

All 4 WebSite, Jan Fazekaš, Větřní

Petr a Lenka Bezděkovi, přeprava drobných zvířat

 

A posuzovatelům Františku Pytlíkovi, Janu Czyzovi a Walteru Mangelberger.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem vystavovatelům, divákům, sponzorům a všem,

co nám pomáhali s hladkým průběhem výstavy, také pracovníkům penzionu Pluto.